Máte už ve vaší firmě ty správné požární dveře?

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Top odkazy

Pokud chcete mít ve vaší firmě nejen hezky vypadající, ale také kvalitní a žáru odolné dveře a zajistit tak firmě maximální bezpečí, tak je ten správný čas na to, pořídit si požární dveře. Takovéto dveře jsou velmi odolné, jelikož jsou vyráběny z prvotřídních materiálů a jejich kvalita je ověřována několika certifikacemi. Jak si ale vybrat ty vhodné pro vaši firmu? A jaké výhody přináší různé typy požárních dveří?

Jaký účel mají pracovní plošiny?

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Top odkazy

V dnešní době se setkáváme s pracovními plošinami nejen ve stavebnictví, ale i v dalších oborech. V praxi je jejich využití zapotřebí při výškových pracích na dopravu osob nebo pracovního materiálu, jsou nutné v nedostupných místech, jako jsou například okraje střech, koruny stromů, osvětlovací stožáry.

Zkrat, nebezpečí požáru

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Top odkazy

Se zavedením elektrického proudu došlo ke zjednodušení mnohých prací. Zejména to umožnilo rozvoj elektrických spotřebičů, které nám ulehčují život. Zcela normální součástí domácností jsou televize, kulmy, sušičky, vysavače a jiná zařízení. S elektřinou se však objevilo  nebezpečí zkratu. Ten je mnohdy viníkem vzniku požárů. Proto je nezbytné své domácnosti nebo kanceláře opatřovat požárními dveřmi.

Stanice můstek B nebo radši ten vyrovnávací

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Top odkazy

Obrátkovost skladu neboli doba obratu zboží je důležitým parametrem každé výroby či skladování. žádný podnikatel nechce, aby vyrobené nebo distribuované zboží leželo dlouho na skladě. Pokud leží, je něco špatně, pokud ne, je vše v naprostém pořádku. Mnohdy ale stačí jen nastavit větší tempo skladníků nebo nainstalovat vyrovnávací můstek.

Hlídejte ovzduší na pracovišti

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Top odkazy

Je tomu ještě pár let zpět, kdy se skoro vůbec nelpělo na čistém vzduchu v průmyslu. Díky tomu mnoho zaměstnanců trpělo na astma a jiná plicní onemocnění. Postupem času se situace zcela změnila a moderní technologie a filtrační systémy umožnili boom průmyslových odsávání. Moderní vzduchotechniky jsou schopny vyčistit z nasávaného vzduchu všechen prach, a dokonce i zárodky plísní a hub.

Jak se starat o trávník s precizností?

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Top odkazy

Umělý trávník je věc hezká, pro hru příjemná, mnohdy může být nebezpečný. Vlivem jeho užívání a působení přírodních vlivů dochází k degeneraci samotného povrchu, který ta přichází o své vynikájící vlastnosti a stává se pro hráče kluzkým. Aby se tak nestalo, je nutné se o umělý trávník v pravidelných intervalech starat, pokud tk neučiníte, může se někdo zranit a to přeci nikdo nechce. V tomto článku se budeme zabývat údrřbou umělky.