Stanice můstek B nebo radši ten vyrovnávací

Napsal Michaela Brázdilová. Posted in Top odkazy

Obrátkovost skladu neboli doba obratu zboží je důležitým parametrem každé výroby či skladování. žádný podnikatel nechce, aby vyrobené nebo distribuované zboží leželo dlouho na skladě. Pokud leží, je něco špatně, pokud ne, je vše v naprostém pořádku. Mnohdy ale stačí jen nastavit větší tempo skladníků nebo nainstalovat vyrovnávací můstek.

Hlídejte ovzduší na pracovišti

Napsal Michaela Brázdilová. Posted in Top odkazy

Je tomu ještě pár let zpět, kdy se skoro vůbec nelpělo na čistém vzduchu v průmyslu. Díky tomu mnoho zaměstnanců trpělo na astma a jiná plicní onemocnění. Postupem času se situace zcela změnila a moderní technologie a filtrační systémy umožnili boom průmyslových odsávání. Moderní vzduchotechniky jsou schopny vyčistit z nasávaného vzduchu všechen prach, a dokonce i zárodky plísní a hub.

Jak se starat o trávník s precizností?

Napsal Michaela Brázdilová. Posted in Top odkazy

Umělý trávník je věc hezká, pro hru příjemná, mnohdy může být nebezpečný. Vlivem jeho užívání a působení přírodních vlivů dochází k degeneraci samotného povrchu, který ta přichází o své vynikájící vlastnosti a stává se pro hráče kluzkým. Aby se tak nestalo, je nutné se o umělý trávník v pravidelných intervalech starat, pokud tk neučiníte, může se někdo zranit a to přeci nikdo nechce. V tomto článku se budeme zabývat údrřbou umělky.

Proč mít doma sadu jednoručních činek?

Napsal Michaela Brázdilová. Posted in Top odkazy

Celý svět je posledních pár let doslova posedlý cvičením a zdravým životním stylem. To je rozhodně dobře. Lidé už si nehledají výmluvy, proč necvičit. Řeči typu "ale já nemám čas/ peníze na to, chodit do posilovny" už jsme docela dlouho neslyšeli. Proč? Spousta zájemců o cvičení si totiž základní vybavení pořizuje přímo domů. Proč to dělají a proč byste to měli zvážit i vy?

3 nejčastější problémy při běhání

Napsal Michaela Brázdilová. Posted in Top odkazy

Běhání, running nebo jogging. Dělají to všichni. Muži, ženy, mladí, staří. Skoro jako sex. A stejně jako po sexu, i po běhání často něco bolí, když se to přehání. Tento rychločlánek pojednává o 3 nejčastějších problémech, bolestech a zraněních způsobených nadměrným nebo nezdravým běháním.