Pouze proteiny na růst svalů nestačí

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Top odkazy

proteiny na rust svalu

Základem svalové hmoty jsou bílkoviny neboli proteiny, které slouží k jejich budování. Mají také ochrannou a regenerační funkci, chrání je před jejich poničením a obnovují je. Pokud toužíte po vypracovaném těle, pak věřte, že pouhá konzumace proteinů na růst svalů nestačí. Inspirujte se několika základními tipy.

1. Trénink. Číslo jedna bez něhož to prostě nejde. Svaly se vám nevytvoří při sezení u televize.

2. Svaly jsou objem a objem je jídlo. Pokud potřebujete vybudovat hmotu, ze které budete svaly tvořit, spolehněte se na pořádnou stravu. Abyste přibrali, měli byste přijmout více kalorií, než vydáte.

3. A zase to jídlo. Ten kdo pořádně cvičí, potřebuje doplnit energii. Výživové doplňky nikdy nemohou plnohodnotně nahradit kvalitní stravu.

4. Na druhu jídla záleží. Myslet si, že kulturistu z vás udělají hamburgery či knedlíky by bylo hodně naivní. Snažte se jíst spíše dietně. Rýže, těstoviny, maso, vajíčka - to je cesta.

5. Výdrž. Je to běh na dlouhou trať a za měsíc se z vás Hulk prostě nestane. Makejte a vytrvejte, nebudete toho litovat.

Fotbalista a interiéry

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Top odkazy

Marcel Gecov na sebe upozornil už v roce 2007, kdy se stal juniorským vícemistrem světa. V současnosti hraje první ligu v rumunské Bukurešti, ale překvapuje i v jiném oboru. Jeho architektonické studio má za sebou už pěknou řádku výjimečných realizací. Tou první byl jeho vlastní byt. Jeho vize a názor? "Věřím tomu, že do budoucna nebude vizitkou, kdo má jaké auto, ale že si lidé budou jako součást své image a životního stylu kupovat kvalitní díla, která budou zdobit jejich kvalitní luxusní interiéry a jednou je třeba zdědí jejich děti."

Zdroj: http://bydleni.idnes.cz/fotbalista-marcel-gecov-a-studio-delicode-f1m-/dum_osobnosti.aspx?c=A150504_133600_dum_osobnosti_rez

Prestižky

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Top odkazy

Také rádi vzpomínáte na svá nerozvážná mladická léta, kdy byl váš osud někde ve hvězdách? A pamatujete si na Prestižku? Na botu, která po vašem boku bojovala s chmelovými šlahouny a prošla s vámi kus světa? Tentýž model obuvi figuroval botníku ve vašem prvním vlastním bytě a i nyní, kdy předáváte své zkušenosti neposedným vnoučátkům, Prestižka zůstala s vámi.
Stejně jako je dobré víno s každým rokem lepší a lepší, i naši Prestige obuv jsme za ta dlouhá léta pomocí moderní technologie dovedli téměř k dokonalosti. Přesto je to pořád ta stejná klasická Prestižka, která vás překvapí svým komfortem, ať už se jedná o klasický model či jeho kotníkovou verzi. Velmi pohodlná a zároveň elegantní je i černá polobotka Prestige, jejíž obutí vám zabere jen pár okamžiků díky suchému zipu.

Hydraulické hadice

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Top odkazy

V hydraulickém systému je důležité, aby kapalina, která je buď na ropné, či vodní bázi, dostatečně procházela a nevznikaly usazeniny, které brzdí a ničí chod celého systému. Proto se v současné době vyrábí kvalitní hydraulické hadice, díky kterým vše funguje tak jak má a nedochází ke zbytečným komplikacím. Hydraulické hadice jsou vyrobeny z materiálů, která odpovídá jejich užití. Další proměnnou je i tepelné prostředí, kterému musí odolávat. Obsazují také kovové výplety od jednoho až po šest. A samozřejmě také koncovky pro připojení. Vždy je důležité promluvit si s odborníkem. 

Nevíte kam ve městě pro informace?

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Top odkazy

Je mnoho míst a ne vždy platí pravidlo, že velkoměsto je hezčí. Své kouzlo mají i malá města s historickými částmi, parky a náměstími. Všechny tyto části tvoří jeden celek a ten na nás dělá dojem. Jakož i v zařizování bytu i město se stále zařizuje a také každý jeden detail může ovlivnit náš dojem. Kdo se ale těmito detaily zabývá? Městský mobiliář dělají profesní organizace, které do detailů naplánují vše, co by mělo město mít. Lavičky v parcích nebo náměstích, odpadkové koše, stojany na kola, autobusové zastávky, informační tabule a různé vitríny. Také plakátovací tabule a jiné.