Jaký účel mají pracovní plošiny?

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Top odkazy

V dnešní době se setkáváme s pracovními plošinami nejen ve stavebnictví, ale i v dalších oborech. V praxi je jejich využití zapotřebí při výškových pracích na dopravu osob nebo pracovního materiálu, jsou nutné v nedostupných místech, jako jsou například okraje střech, koruny stromů, osvětlovací stožáry.

PP

Jaké máme druhy pracovních plošin?

Díky velkému výběrů pracovních plošin si každý vybere na trhu tu, která mu vyhovuje. Plošiny jsou vyráběny na několik způsobu a konstruováné pro všechny případy. Kromě nákupu pracovních plošin, je zde i možnost pronájmu. Tuto možnost využívají lidé, kteří nemají příliš finančních prostředků a nebo lidé, kteří potřebují pracovní plošinu pouze na pár dní čí týdnů.

Přívěsné plošiny

Mezi největší výhody přívěsných pracovních plošin je jednoduchá ovladatelnost, snadná přeprava a nízké provozní náklady. Přívěsové pracovní plošiny mají mnohostranné využití při montážních, údržbářských a revizních pracích, v energetice, telekomunikaci, stavebnictví a technických službách ve výškách od 9 metrů do 28 metrů.

Teleskopické plošiny

Teleskopické plošiny umožňují pohyb od země do maximálních výšek 20,5m a bočních dosahů 7,5m až 9,5m s minimálními požadavky na stabilizaci a minimálními přepravními rozměry.

Kloubové plošiny

Kloubové pracovní plošiny se vyznačují širokým uplatněním i při montážních, údržbářských a revizních pracích, v energetice, telekomunikaci, stavebnictví a technických službách ve výškách od 9 metrů do 28 metrů.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit