Prosklené hliníkové fasády

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Služby

Stavebnictví je stále modernější. Pozornost je věnována nejen technologickým řešením, ale také tvarům objektů a povrchovým úpravám fasád. Symbolem budoucnosti jsou skleněné hliníkové fasády, které dodávají budovám lehkost a jemnost. Kombinují trvanlivost a pohodlí při používání s atraktivním designem.

Výsledek obrázku pro Prosklené hliníkové fasády

Druhy filtrace

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Služby

Filtrace je metoda oddělení pevné látky od kapaliny či plynu na porézní přepážce, tedy filtru. Tato přepážka propustí kapalinu či plyn, ale pevná látka se na ní usadí. K nejjednodušším filtračním látkám patří například filtrační papír. Často se používá také tkanina či písek. Filtry používají i některé živé organismy k získání drobné potravy z vody. Typickým příkladem mohou být například velryby. Filtrů existuje mnoho druhů. V praxi se často používají například mechanické filtry, biologické filtry, chemické filtry či hydraulické filtry. Typické je použití filtrů v akvaristice, chemii a důležité jsou také pro čištění vody.

Stín i při sportu

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Služby

V letních měsících panuje slunečné počasí. Slunce je nám v patách na každém kroku a někteří jedinci se chtějí tomuto počasí vyhnout. Před nepříznivými vlivy slunce bojujeme mnoha způsoby – opalovacím krémem a brýlemi. Někteří lidé dokonce nechtějí vylézat na venkovní plochy.

Chinese Medicine

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Služby

Traditional Chinese Medicine is one of the oldest systems on the planet. It has been in continuous practice for thousands of years. So how can something so old still work for people living today?
This kind of medicine can be effectively applied to help heal anyone and any health problem no matter what year it is because it’s rooted in natural law, which has its source beyond time. It grew out of observation of how everything in our reality functions at the deepest levels and interacts with visible physical levels. Every Chinese medicine principle and healing practice reflects the relationships that exist within natural law.

Neplodnost

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Služby

Toužíte mít vlastní děti? Pokoušíte se otěhotnět již dlouhé měsíce, ale stále nejsou vidět žádné výsledky? Neplodnost je onemocnění, o kterém se nejen ženám, ale i mužům těžce mluví. Se zvyšujícím se věkem dochází k riziku, že budete neplodná, případně neplodný. Odborníci uvádí, že nejčastější problémy s neplodností jsou způsobeny od 28. roku života, a proto byste při pořizování miminka neměli na nic čekat.

Nejlepší nebankovní půjčky

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Služby

Chcete začít realizovat své sny? Toužíte po novém automobilu, nebo si chcete koupit nové vybavení do své domácnosti? Ať už je důvod jakýkoliv, nabízí se vám nebankovní půjčky, jejichž sjednání je rychlé a snadné na rozdíl od půjček bankovních. V minulosti se tradovalo, že nebankovní půjčka má vysokou úrokovou sazbu, nevýhodné podmínky a podobně. Ale tomu je dnes konec, protože na trhu působí nebankovní společnosti, jejich podmínky jsou někdy příhodnější než podmínky v bance.