Nevíte jak začít? Vyzkoušejte jednoruční neoprenové činky!

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Cvičení

Na cvičení je nejtěžší vůbec začít. Hlavně, pokud chcete přeskočit cvičení s vlastní váhou a rovnou se pustit do činek. S tím jsou ale různé problémy. Nejčastější je ten, že činky jsou jenom v posilovně a na to není ani čas, ani peníze. Činky si ale můžete pořídit i domů. Pořád máte v hlavě ten problém s penězmi? Tak pozor, super začátečnické činky totiž můžete pořídit docela levně. Zkuste neopren!

Břišáky snadno a rychle

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Cvičení

Chcete dosáhnout vytouženého těla, takového jaké měly antické ideály, ale za boha nemůžete tohoto cíle dosáhnout? V tomto článku si popíšeme ty nejzákladnější věci, které musíte splňovat, abyste dosáhli těla, které chcete.

Proč je při cvičení důležité mít správně sestavený jídelníček?

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Cvičení

Fitness je sport, který má vícero podob. Někdo cvičí, protože chce zhubnout, jiný chce rýsovat svaly a další se snaží udržet se ve stávajícím stavu.

Fitness výživa musí být upravena na míru tomu, čeho chceme dosáhnout. Asi je vám jasné, že pokud chce někdo zhubnout, nemůže jíst to samé, co člověk, který chce přibrat nebo zvýšit podíl svalové hmoty. Přesto ale neplatí to, že čím méně toho člověk, co chce zhubnout sní, tak o tolik více zhubne.

 

U hubnutí je důležité mít po cvičení dostatek bílkovin, aby si tělo nebralo energii ze svalů, ale z tuku. Bílkovin ale nesmí mít ani příliš, protože cílem není nárust hmoty, ale redukce tuku.