Ibutamoren mk-677 - v čem spočívá jeho užitek?

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Cvičení

Aleš Bursa SARMs

Pokud jste dosáhli ve svém fitness mrtvého bodu, kdy už přestáváte na sobě vidět výsledky své práce a klesá vám motivace pokračovat, neváhejte, tento článek je pro vás. Možná právě Ibutamoren je to pravé pro vás.  Co je Ibutamoren mk-677 a v čem spočívá jeho užitek se dozvíte v tomto článku. 

Právě ve fitness je důležité neustále zvyšovat svůj výkon pro výsledky ale občas se tělo dostane do mrtvého bodu a nejde jít dál, ikdyž by tam vůle a motivace byla sebe víc. Některé aspekty, jako například stres, mohou ovlivnit vaše spalování tuků a tělo si je může držet o sto šest, ikdyž na tom pracujete sebe více. To může být velmi demotivující a často vede k snížení zájmu o fitness. 

Co je Ibutamorem MK 677 a SARMs

Je známý jako jeden ze skupiny SARMs, neboli Selektivní Androgenní Receptorové Modulátory, které mají prokázané účinky ve zlepšování fyzických výsledků fitness. Nejedná se o steroidy, ani nemají jejich vedlejší účinky. Používají se ve formě běžných kapslí, které se polykají jako doplňky stravy. 

Co dělá Ibutamorem MK 677

Tento konkrétní SARM může v těle zvýšit sílu a energii, která vám pomůže v posilovně dostat se k vyšší obtížnosti, může zlepšit apetit k jídlu a také rychlost spalování tuků. Vhodný je pro každého, kdo má zájem o jeho skvělé účinky. 

O Sarmech píše také tento polský server: https://www.abcapteki.pl/kulturystyka/sarms-ibutamoren-mk-677-jaka-jest-jego-korzysc/