Články

POC brýle na kolo jsou trendem roku 2018

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Sportovní oblečení

Ve světě fitness životního stylu roste bezersporu zájem o cyklistiku a jízdu na kole. Je to dáno tím, že spousta výrobců dokáže vyrábět kola a příslušenství dostupné pro každého. Poté jsou tu však specializovaní výrobci, kteří řeší každičký detail u svého produktu a chtejí zákazníkům dodat největší kvalitu. Jenom jedním dílkem v profi výbavě cyklisty jsou brýle na kolo.

Nemůžete sehnat sportovní podprsenku, která by vám vyhovovala? Konec výmluvám!

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Sportovní oblečení

Chtěla byste začít běhat, ale vadí vám, že vaše poprsí nedrží na svém místě, i když máte sportovní podprsenku? Potom máte asi špatnou podprsenku. I když, jako výmluva je to dobré, že? Vaše tělo vám, ale za nedostatečný pohyb za pár let příliš nepoděkuje, věřte tomu.

sportovní podprsenka panache

Pohyb je dobrý nejen pro tělo, ale i pro duši. Při tělesné aktivitě se uvolňují endorfiny, tedy hormony štěstí, které mají na svědomí ten úžasný pocit, který máte, když s pohybem skončíte.

Správná podprsenka je ale základ! Nejlepší je jednoznačně sportovní podprsenka Panache. Je dlouhodobě výborně hodnocená a ženy, které ji jednou vyzkoušely, už nechtějí jinou. Vyzkoušejte ji také a nebudete litovat.