Neplodnost a její léčba

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Zdraví

V poslední době se můžeme setkat s rostoucí tendencí párů, které se snaží o miminko, ale z nějakého důvodu se jim v početí nedaří. Pravděpodobnost neúspěchu se zvyšuje kolem 28. roku života.


Velmi hezký názor, který je hodný zamyšlení prezentoval pan doktor MUDr. Maček, který se zabývá léčbou širokého spektra onemocnění od hemeroidů, přes Crohnovu nemoc až po například zmíněnou neplodnost.


Tvrdí, že "Děloha by se dala přiblížit k úrodné půdě. Příliš vlhká, suchá, horká či chladná půda nenabízí pro zasetí vhodné podmínky. A pokud žena bere od svých patnácti let života antikoncepci, kterou gynekologové propagují a nabízí, po jejím vysazením za deset či patnáct let se objevují problémy s početím. Patologie v děloze, které se měly řešit už dávno, se neřešily. Mezi patologické příznaky patří bolest, nepravidelný cyklus, špinění mimo cyklus a další. A po vysazení antikoncepce je neplodnost na světě."

 

  • Pokud byste měli zájem o léčbu provedenou panem doktorem MUDr. Maček, můžete jej navštívit v jeho ordinacích v Otrokovicích a Bratislavě.