Šatní skříně nejen na šaty

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Eshopy

Kolikrát už se vám stalo, že jste si chtěli někam uložit pár věcí, ale prostě nebylo kam? Snad každého z nás už potkala ta nepříjemná situace, kdy jsme nutně potřebovali alespoň dočasně schovat a kvůli nedostatku místa jsem prostě nemohli. Už jsme si s tím ale poradili. Chcete vědět jak?

Pro schování věcí jsme použili šatní skříň. Naprosto geniální nápad, že? Sice se nejedná o permanentní řešení - jestli máte problém s ukládáním věcí teď, tak si umíte představit, že to není nic dlouhodobého. Jako dočasné řešení ale nic lepšího nenajdete.
Šatní skříně jsou totiž docela velký kus nábytku. Na průchozí šatníky sice velikostí nedosáhnou, ale i tak získáte dostatčný prostor na teď přebytečné věci. Hlavně pokud bydlíte sami a nikdo s vámi skříň nesdílí. V takovém případě většinou svým oblečením zaberete část s poličkami, kam patří trička, kalhoty a další oblečení na běžné nošení a potom také kousek běšákové části, kam se dávají věci, které se lehce zmačkají, nebo je z nějakého dalšího důvodu nechcete nechávat složené. V této části často zbývá obrovský prostor ve spodn části (pokud tam tedy zrovna neskladujete boty). Ten prostor si přímo říká o věci, jako jsou třeba krabice od elektroniky a podobně. Prostě takové, které jsou u vás dočasně.
Pokud jste duše designéra a chcete i přebytečné věci skladovat stylově a máte po ruce rohovou šatní skříň, můžete z takových krabic udělat poměrně hezky vypadající sochu nebo stavbu. Dokonce třeba tak hezkou, že ji nebudete chtít schovávat, ale raději ji vystavíte někde v místnosti. A ve skříni vám zbyte víc místa na oblečení.

šatní skříň

Problém by mohl nastat ve chvíli, kdy nemáte prostor na skladování dočasně přebytečných věcí, ani na to oblečení. To byste měli šatní skříň hodně rychle pořídit. Jestli nemáte čas objíždět kamenné obchody s nábytkem a v každém porovnávat jednotlivé produkty a raději si procházíte nabídky v internetových obchodech, nic vám nebrání. Nakupování po internetu už není neobvyklé ani v případě nábytku a pohodlně tak můžete nakoupit úplně odkudkoliv. Svoji novou skříň tak pohodlně dostanete až domů. Příkladem takového internetového obchodu s nábytkem je Dona shop, kde seženete nejen šatní skříně, ale také obyčejné úložné prostory. Tím se vyřeší váš problém s nedostatkem místa pro ostatní věci.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit