Jednoduchý způsob jak informovat občany

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Běžné odkazy

Hledáte nový způsob jak informovat občany, aniž byste museli pracně vypisovat oznámení na papír, hlásit v obecním rozhlase či posílat oznámení dopisem? Je tu novinka, která se objevila až v tomto desetiletí. Jedná se o digitální uřední desku, která splňuje veškeré potřebné požadavky.

deska

Elektronická digitální úřední deska dokáže nahradit veřejnou úřední desku v analogové podobě, tzv. vývěsku, a zároveň splňuje legislativní podmínky. Dále občanům zajišťuje nepřetržitý přístup k informacím a proti klasickým úředním deskám jsou informace lépe čitelné. Zařízení je odolné vůči povětrnostním vlivům a v případě výpadku elektrické energie je napojeno na náhradní zdroj.

Jak funguje úřední deska

Dotykové digitální úřední desky umožňují neustálou a rychlou komunikaci s občany za veškerých podmínek. Mezi jejich výhody patří jak intuitivní ovládání občanů na úřední desce, tak zadavatelů informací do systému desky.

Proč digitální úřední desku

Kromě své bytelné ocelové konstrukce, která nabízí barevné varianty na míru mají modely zabudované nadstandardně veliké dotykové displaye. Od úhlopříčky 118 centimetrů po maximálních 165 centimetrů, umožňují maximální čitelnost za každého počasí. Odolnost za každého počasí navíc podporuje zabudované topení a chlazení, které v extrémních teplotách zajistí plynulý chod této desky.

Díky gigitální úřední desce, budete vědět vše v pravý čas.

 

 

 

 

 

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit