Články

Účinný trend pro regeneraci - kryokabina

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Top odkazy

Chlazení mírní každou bolest. Ať už se jedná o cryo sprej, celoroční otužování nebo ledové vany. Všechny tyto způsoby uvolňování napětí z těla fungují na stejném principu. Nyní však frčí kryoterapie v kryokabinách, které uvolňují mráz a dostávají tělo do teploty až -150°C!

 

Pouze proteiny na růst svalů nestačí

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Top odkazy

proteiny na rust svalu

Základem svalové hmoty jsou bílkoviny neboli proteiny, které slouží k jejich budování. Mají také ochrannou a regenerační funkci, chrání je před jejich poničením a obnovují je. Pokud toužíte po vypracovaném těle, pak věřte, že pouhá konzumace proteinů na růst svalů nestačí. Inspirujte se několika základními tipy.

1. Trénink. Číslo jedna bez něhož to prostě nejde. Svaly se vám nevytvoří při sezení u televize.

2. Svaly jsou objem a objem je jídlo. Pokud potřebujete vybudovat hmotu, ze které budete svaly tvořit, spolehněte se na pořádnou stravu. Abyste přibrali, měli byste přijmout více kalorií, než vydáte.

3. A zase to jídlo. Ten kdo pořádně cvičí, potřebuje doplnit energii. Výživové doplňky nikdy nemohou plnohodnotně nahradit kvalitní stravu.

4. Na druhu jídla záleží. Myslet si, že kulturistu z vás udělají hamburgery či knedlíky by bylo hodně naivní. Snažte se jíst spíše dietně. Rýže, těstoviny, maso, vajíčka - to je cesta.

5. Výdrž. Je to běh na dlouhou trať a za měsíc se z vás Hulk prostě nestane. Makejte a vytrvejte, nebudete toho litovat.

Fotbalista a interiéry

Napsal Silvestr Stálý. Posted in Top odkazy

Marcel Gecov na sebe upozornil už v roce 2007, kdy se stal juniorským vícemistrem světa. V současnosti hraje první ligu v rumunské Bukurešti, ale překvapuje i v jiném oboru. Jeho architektonické studio má za sebou už pěknou řádku výjimečných realizací. Tou první byl jeho vlastní byt. Jeho vize a názor? "Věřím tomu, že do budoucna nebude vizitkou, kdo má jaké auto, ale že si lidé budou jako součást své image a životního stylu kupovat kvalitní díla, která budou zdobit jejich kvalitní luxusní interiéry a jednou je třeba zdědí jejich děti."

Zdroj: http://bydleni.idnes.cz/fotbalista-marcel-gecov-a-studio-delicode-f1m-/dum_osobnosti.aspx?c=A150504_133600_dum_osobnosti_rez